POMOC PRAWNA

Oferujemy kompleksową pomoc w każdej dziedzinie prawa

Z doświadczenia wiemy, że detektywistyka i prawo uzupełniają się ze sobą. Nasi Klienci to osoby, które nie tylko poszukują pomocy detektywa, ale przede wszystkim szukają kogoś, kto pomoże im w trudnej chwili, w jakiej aktualnie się znajdują. I dlatego postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o usługi z zakresu pomocy prawnej.

Kompleksowość i profesjonalizm

Nasze biuro detektywistyczne zajmowało się już wieloma sprawami. Lata praktyki nauczyły nas, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać z kompletnego zakresu usług - od pomocy detektywistycznej aż po pomoc prawną.

Charakterystyka pracy detektywa nie tylko powinna wiązać się ze zrealizowaniem określonego zlecenia, ale też - jeśli zajdą ku temu przesłanki - z kompleksową pomocą prawną. Zwłaszcza, że większość prowadzonych przez nas spraw ma swoje zakończenie w sądzie.

Komfort i bezpieczeństwo

Pomoc prawna, którą oferujemy, to nie tylko chęć dopasowania się do coraz ostrzejszych wymagań, stawianych przez rynek. W ten sposób chcemy w pewnym stopniu zaopiekować się naszymi Klientami, których życie - nieraz w przeciągu kilku dni - znacznie się przeobraziło.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Każdy Klient jest traktowany w sposób indywidualny. Mamy świadomość, że sprawy dotyczące reprezentowanych przez nas osób są bardzo zróżnicowane i często mają wymiar bardzo emocjonalny. Dlatego dbamy o to, by osoby korzystające z naszych usług nie czuły się przygniecione całą sytuacją, mogąc liczyć na nasz cały personel. Chętnie pomożemy, nawet w tzw. wydawałoby się "beznadziejnych sytuacjach".

Jeśli więc szukają Państwo detektywa, który oprócz wynikających z tej specjalizacji usług, jest w stanie otoczyć Państwa kompleksową pomocą prawną, zapraszamy do kontaktu.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem

Nasza firma jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-44/2017

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji w Warszawie

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

TOP