CENNIK USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH

Staramy się żeby cena zawsze była w parze z jakością wykonywanej przez nas pracy.

W celu zapoznania się z dokładnymi cenami naszych usług detektywistycznych zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz umówienia spotkania.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując zakres działań, przez co zawsze gwarantujemy, że nasza oferta będzie idealnie odpowiadać oczekiwaniom klienta.

Niektóre usługi detektywistyczne wymagają specjalnej wyceny, zaś istnieją też takie, które jesteśmy w stanie wycenić z góry. Jednak zanim to nastąpi przeprowadzamy z klientem wnikliwą rozmowę na temat jego potrzeb.

W cenie usługi klient zawsze otrzymuje szczegółowe sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych wraz z materiałami w postaci zdjęć oraz filmów. Materiały te mogą być wykorzystane przez klienta w sądzie jako kluczowy dowód w sprawie.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z detektywem.

Nasza firma jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-44/2017

Działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Główną Policji w Warszawie

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

TOP